Výtvarné umění 19. - 21. století (186. aukce) - online část

část 186. aukce, která bude dražena pouze online. Položky budou ukončovány dle data a času u nich uvedených.

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Platamón (Řecko)

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:00

    akvarel, tuš, papír, 1979, 21 x 29,7 cm, sign. PD Albich 79 a na zadní straně Albich 79, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie český…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mikoláš Axmann

    Krmelec

    Položka č.: 462

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:01

    litografie, 1993, 44 x 41 cm, sign. PD Mikuláš Axman 1993, 2/4, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • David Azuz

    (1942-2014)

    V baru

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:02

    litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD David Azuz, LD slepotiskové razítko David azuz atelier, č.174/200, vzadu razítko: © P. Sloan, 1979, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Milan Bauer

    Ex libris

    Položka č.: 464

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:03

    lept, 2015, 13 x 7 cm, sign. DU Bauer, č. 91/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Bažant

    Šermíři na ledu I

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:04

    litografie, 2018, 14 x 10 cm, sign. PD. HZA 2018, č. 33/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Bažant

    Šermíři na ledu II

    Položka č.: 466

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:05

    litografie, 2018, 14 x 10 cm, sign. PD. HZA 2018, č. 55/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 467

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:06

    uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 468

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:07

    uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét staré ženy

    Položka č.: 469

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:08

    uhel, křída, papír, 1903, 45 x 31 cm, sign. PD Al. Belka, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Sova

    Položka č.: 470

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:09

    uhel, křída, akvarel, papír, 1903, 38 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hospoda

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:10

    olej, lepenka, 1981, 34 x 69, 5 cm, sign. PD Bělocvětov 81, rám, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Karel Bělohradský

    (1916-?)

    Harmonikář

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:11

    tužka, papír, 1946, 37,5 x 22 cm, sign. LD K. Bělohradský Praha 26 VIII 46, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Benedikt

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:12

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk 10/10, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Po koupeli

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:13

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Beneš

    Karamboly

    Položka č.: 475

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:14

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. Pavel Beneš 94, 2/17, na zadní straně značeno autorským razítkem, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na střední uměleckoprůmyslové škole, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze

  • Daniela Benešová

    Preludium Chopin

    Položka č.: 476

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:15

    litografie, 1991, 43 x 32 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, 30/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:16

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Vě…

    Aktuální cena: 2.150 CZK (86 €)

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 478

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:17

  • Karel Benetka

    Cela pro lva

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:18

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv II

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:19

    lavírovaná tuš, papír, 40 x 28 cm, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv

    Položka č.: 481

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:20

    lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Libor Beránek

    Kameničky

    Položka č.: 482

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:21

    litografie, 1998, 27 x 40,5 cm, sign. PD Liba Beranek 1998, 6/10, Antikvariát Dlážděná

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem III.

    Položka č.: 483

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:22

    suchá jehla, 1989, 49 x 31,5 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 4/25, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem I.

    Položka č.: 484

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:23

    suchá jehla, 1989, 49 x 32 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 13/25, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

  • Bernatzek

    Na břehu moře/Krajina

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:24

    2x olej, karton, 1918, 22 x 33,5 cm, sign., rám, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Slepci

    Položka č.: 486

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:25

    litografie, 1905, 24,5 x 15 cm, dvojlist, na jedné straně litografie + tři strany textu, v rozložené podobě 55 x 37,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besed…

  • Jan Boháč

    Portrét muže

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:26

    olej, plátno, 1914, 46,5 x 37 cm, sign. PD Jan Boháč 1914, rám

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železnice v zimě

    Položka č.: 488

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:27

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Nádraží

    Položka č.: 489

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:28

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2021 08:29

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)