• Roman Trabura

    Jízda

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 96.000 CZK (4.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:47

    akryl, plátno, 2010, 90 x 110 cm, sign. LN Trabura 2010, umělec spjatý se silnou generací Tvrdohlavých zůstal stát mimo tento proud a vytvořil si svůj svébytný jazyk fantastických, romantických či ironických vizí. Trabura svou práci postavil na vlastních představách. Nedá se tvrdit, že by Trabura ig…

    Aktuální cena: 96.000 CZK (4.000 €)

  • Roman Trabura

    Poutník

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:46

    tempera, papír, 30 x 33,1 cm, sign. PD Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Roman Trabura

    Cylindr

    Položka č.: 16

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:45

    tempera, papír, 2010, 30 x 31,5 cm, sign. PD Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

  • Roman Trabura

    Byzanc

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:44

    tempera, papír, 2012, 30,5 x 40,5 cm, sign. PD Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

  • Roman Trabura

    Plavec

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:43

    tempera, papír, 2010, 26,7 x 37,5 cm, sign. PD Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

  • Roman Trabura

    Čekání

    Položka č.: 13

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:42

    tempera, papír, 2010, 30,3 x 41 cm, sign. PD Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

  • Roman Trabura

    Trofeje

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:41

    tempera, papír, 2010, 26,7 x 30,3 cm, sign. PD Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Roman Trabura

    Japonské moře I

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:40

    tempera, papír, 22,5 x 30,3 cm, sign. PD Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

  • Roman Franta

    Big Love, no morality

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:39

    akryl, papír, 2014, 46 x 64,5 cm, PD monogr. R. F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Roman Trabura

    Les

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:38

    akvarel, kvaš, papír, 2005, 29 x 41,5 cm, sign. vzadu Roman Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

  • Roman Trabura

    Moře I

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:37

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Roman Franta

    Zátiší Sol Le Wit

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:36

    akryl, papír, 2016, 51 x 71 cm, sign. vzadu ROMAN FRANTA R. F. 2016, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

  • Roman Franta

    Cats

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:35

    akryl, papír, 2014, 47 x 65 cm, monogr. PD R. F. 2014, v horní části papíru světlá skvrna, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Roman Franta

    Swedish 3

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:34

  • Roman Franta

    Happiness

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:33

  • Roman Franta

    Hipster

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:32

    akryl, papír, 2018, 70,5 x 50 cm, sign. LD R.Franta, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Roman Franta

    Nepokojný

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:31

    litografie, 2020, 42,5 x 49 cm, sign. PD R. Franta 2020, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

  • Roman Franta

    Paní Čermná

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:30

    akryl, plátno, 2016, 30 x 24 cm, sign. LD R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Jiří Sopko

    Koupel

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 15:00

    litografie, 1993, 52,5 x 37 cm, sign. PD Jiří Sopko 1993, č. 23/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Green-red blues

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    serigrafie, papír, 1996, 53 x 36 cm, sign. PD E. Ovčáček 96, rám, č. 53/120, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Položka č.: 103

    strukturální grafika, lept, 24 x 17,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 64, rám, č. 10/35 II, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

  • Oldřich Jelínek

    Samuraj

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    barevná litografie, 27 x 39 cm, sign. DU O. Jelínek

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Bernard Buffet

    (1928-1999)

    Město

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    litografie, č. 119/150, 65,5 x 45,5 cm, sign. DU Bernard Buffet, rám

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    monotyp, 9,5 x 21 cm, sign. PD Istler, pasparta, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Personaggio

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    lept, 1957, 21,5 x 16,5 cm, sign. PD Jan Kotík 57, pasparta, č. 8/15, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Kamil Lhoták

    Jehlan

    Položka č.: 97

    litografie, 1973, 17 x 12 cm, sign. DU Kamil Lhoták 73, rám, č. 33/75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy v interiéru

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)

    Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    lept, papír, 1966, 19 x 14,5 cm, sign. PD Magritte, rám, č. 137/150

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Robert Indiana

    (1928-2018)

    Polygon: Square

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    serigrafie, 1997, 40 x 37 cm, na zadní straně popsáno, vydáno a tištěno: Marco Fine Arts, California, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)