• James Janíček

    Položka č.: 275599

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2024 15:26

    litografie, 1988, 48,2 x 32,7 cm, sign. DU Janíček 88, č. 47/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • James Janíček

    Křesla

    Položka č.: 275600

    Plánované ukončení: 13. 03. 2024 15:28

    litografie, 1983, 48,6 x 37,8 cm, sign. DU Janíček 83, č. 7/65, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského