Vánoční aukce (198. Aukce) - online část

část 198. aukce, která bude dražena pouze online. Položky budou ukončovány dle data a času u nich uvedených

  • Adam Jílek

    (1989)

    Láska a jiné potěšení

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 54.000 CZK (2.250 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:00

    olej, plátno, 2019, 110 x 70 cm, sign. vzadu Adam Jílek

    Aktuální cena: 54.000 CZK (2.250 €)

  • Vladimír Svoboda

    Dům v květech

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 53.000 CZK (2.209 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:01

    olej, plátno, 1990, 100 x 95 cm, vzadu Svoboda Vl., lišty, studium na SUPŠ v Praze, člen skupiny Sám

    Aktuální cena: 53.000 CZK (2.209 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.959 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:02

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.959 €)

  • Michael Aspinall Murka

    Suché slané jezero

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:03

    písek, akryl, plátno, 1999, 102 x 75 cm, přiložen certifikát potvrzující, že dílo je originálem aboriginského umělce: vydal TOAAC Sàrl - Australian Dream Space, 2002. Michael Aspinall pochází z jižní Austrálie z Yalata, je členem kmene Pitjantjatjare. Používá kombinaci moderních a tradičních materiá…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)

  • Andrea Forsterová

    Krajina (diptych)

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 34.450 CZK (1.436 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:04

    kombinovaná technika, olej, plátno, uhel, 2022, 160 x 60 cm, sign. Forsterová , studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 34.450 CZK (1.436 €)

  • Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:05

    akryl, plátno, 1999, 78 x 65 cm, sign. PD J. Bartoš 99, rám

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Žlutá kytka vadne

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:06

    koláž, kresba ohněm, plátno, 2020, 30 x 40 cm, DU monogr. K, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

  • Vladimír Svoboda

    Vagóny

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:07

    olej, plátno, 2012, 45 x 50 cm, sign. vzadu Svoboda v, lišta, studium na SUPŠ v Praze, člen skupiny Sám

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Pocta Klimtovi

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:08

    akryl, plátno, kombinovaná technika, 2020, 50 x 40 cm, sign. zezadu Tereza Bulisová

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 490

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:09

    kombinovaná technika, sololit, 15,5 x 33 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Paříž - Le Grand Boulevard

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:10

    akvatinta, ručně kolorováno, 1908, 33 x 37,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD 174., na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1866-1949)

    Pohled od Sovových mlýnů

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (450 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:11

    olej, karton, 39,5 x 32,5 cm, sign. PD Jaroslav Procházka, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 10.800 CZK (450 €)

  • Robert Indiana

    (1928-2018)

    Polygon: Square

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:12

    serigrafie, 1997, 40 x 37 cm, na zadní straně popsáno, vydáno a tištěno: Marco Fine Arts, California, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Rozkročený chlapec

    Položka č.: 494

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:13

    uhel, papír, 1895, 59 x 36 cm, sign. PD L Kuba Paris 1895, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera

  • Helena Vanišová

    Tajemství hory

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:14

    olej, plátno, 1987, 70 x 100 cm, sign. LD Vanišová 87, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Před branou hřbitova

    Položka č.: 496

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:15

    olej, plátno, 2011, 40 x 50 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

  • Josef Liesler

    Kuchtík

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:16

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Josef Velčovský

    Lekníny

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:17

    litografie, 48 x 37,2 cm, sign. PD Velčovský , č. 33/80, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

  • Josef Velčovský

    Loďky v odlivu

    Položka č.: 499

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:18

    litografie, 35,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Velčovský, č. 42/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

  • Zuzana Pernicová

    (1987)

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:19

    kresba, pauzák, fix, tuš, propiska, 21 x 30 cm, sign. vzadu Pernicová Z

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Nevěsta

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:20

    olej na plátně fixovaném na sololitu, 2019, 92 x 70 cm, sign. LD O. Coufal 19, rám, Mimořádný malířský zjev, zabývá se figurální malbou a kresbou, přes své mládí je již zastoupen v Galery Anya Tish Houston a v řadě soukromých sbírek po celém světě, vystavuje od roku 1989. Výtvarné tvorbě se věnuje o…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:21

    litografie, papír, 2001, 60 x 45 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2001, A.T., pomačkané rohy, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

  • Josef Velčovský

    Čas růží

    Položka č.: 503

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:22

    litografie, 38 x 32 cm, sign. PD J. Velčovský, a.t., pravý horní roh nepatrně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Posmutnělá

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:23

    pastel, papír, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

  • Schneider

    Dřevaři

    Položka č.: 505

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:24

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD Schneider, rám, shlédnuto a konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Benedikt

    Modrý maják

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:25

    litografie, 1994, 59 x 43 cm, sign. PD V. Benedikt 94, rám, a.t., vzadu popsámo, dole pod tiskem drobná trhlinka na papíru, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Josef Velčovský

    Větrný den

    Položka č.: 507

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:26

    litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Velčovský, a.t., při horním okraji stopa po přehybu, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Údolí řeky Vinodolčice

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:27

    akvarelový pastel, papír, 1976, 30 x 42 cm, sign. LD M. Hlobilová, vzadu štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Krajina 8/7/10

    Položka č.: 509

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:28

    filtrační papír, oheň, 2004, 58 x 58 cm, DU Klimeš 2004, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Cesta

    Položka č.: 510

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:29