-
Jaroslav Valečka
(1972)
V úplňku
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:26
litografie, 2009, 26 x 30 cm, sign. PD J. Valečka, č. 4/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Lampionová slavnost
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:19
litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Řeka
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:03
litografie, 2013, 18,5 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Měsíc nad městem
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:02
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Silvestr
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:39
litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 127/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:12
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:11
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:10
tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:09
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:08
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:07
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:06
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:05
tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:04
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:03
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:02
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:01
tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:00
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - v noci
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 19:01
autorizovaný laser print A4, 1969, 17,5 x 25,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - před knihkupectvím
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 19:00
autorizovaný laser print A4, 1969, 26 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické šk…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - podhled
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:59
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,8 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - z boku
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:58
autorizovaný laser print A4, 1969, 26,2 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - detail
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:57
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - před kavárnou
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:56
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,5 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Josef Sudek a Sonja Bulati
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:55
autorizovaný laser print A4, 1976, 17,5 x 24,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Jiří Kolář
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:54
autorizovaný laser print A4, 1965, 17 x 24,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Zátiší u Jana Zrzavého
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:53
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,2 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Jan Zrzavý v Mánesu
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:52
autorizovaný laser print A4, 1963, 24,9 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Jan Zrzavý s lampou
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:51
autorizovaný laser print A4, 1961, 17,3 x 22,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Jan Zrzavý
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:50
autorizovaný laser print A4, 1955, 23,7 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu