• Jan Dostál

    Černý korál III

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2023 15:00

    roztáčená ocel – patinováno včelím voskem, 2023, v. 41 × š. 25 × d. 56 cm, sign. zespoda, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Özlem Akin

    Nephele

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    kombinovaná technika, objekt má vlastní osvětlení na baterii, v knížce je signatura autorky, v kabelce jsou drobná překvapení... , 2018, Ø 38, v. 40 cm, sign. v knížce

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Marian Volráb

    Přítelkyně

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    foukaný, rytý a leštěný skleněný objekt, 1988, Ø 33, v. 22 cm, sign. na straně

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Ladislav Vlna

    Doctor Manhattan on Mars

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    patinovaný beton, 2023, v. 53 x š. 47 x h. 27 cm, sign. na straně

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Petr Vaněk

    Man with Cock

    Položka č.: 12

    nerezová svařovaná plastika, 2023, v. 79 x š. 4,5 x h. 5 cm, sign. vespod

  • Daniel Ignác Trubač

    Jan Skácel s verši z básně Naděje s bukovými křídly

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 121.000 CZK (5.042 €)

    bronzová socha vytvořená metodou lití na ztracený voskový model, 2023, v. 114 x š. 40 x h. 32 cm, sign. dole (na listech), 1/1, váha 22 kg

    Aktuální cena: 121.000 CZK (5.042 €)

  • Pavel Trnka

    z cyklu Proměny

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 190.000 CZK (7.917 €)

    unikátní skleněný objekt; sklo – optické křišťálové, opálové fialové a žlutozelené; broušené, lepené, leštěné, 2023, Ø 20,5; v. 10 cm, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 190.000 CZK (7.917 €)

  • Renata Štolbová

    Bohyně

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 46.000 CZK (1.917 €)

    olej na plátně, 2016–2018, rám 76 x 67 | 60 x 50 cm, sign. PD, v autorském rámu

    Aktuální cena: 46.000 CZK (1.917 €)

  • Radomír Surma

    Ofélie

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    přírodní uhel a pastel na syntetickém vláknitém papíře, 2021, 100 x 70 cm, sign. UD, v autorsky patinovaném rámu pod sklem

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Josef Marek

    Shift

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    český křišťál, přetavovaný ve formě, broušený, leptaný, pískovaný a částečně vyleštěný, 2023, v. 39 x š. 28 x h. 5 cm, sign. vzadu, s dílem jde certifikát, váha 5,5 kg

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Vladimíra Klumpar

    Tropická variace

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    tavený, broušený, skleněný objekt, 2023, v. 49 x š. 32 x h. 8,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

  • Bohumil Eliáš jr.

    Kompozice modré

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    tavené, broušené sklo, 2023, v. 33 x š. 34 x h. 8 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

  • Paulina Skavova

    Underwear

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    kombinovaná technika, bažantí peří, 2018, 80 x 60 x 6 cm, sign. vzadu, v kazetě pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Ivan Angelov Panov

    Nosorožec šuplíkový

    Položka č.: 3

    kombinovaná technika, soška volně na dřevěném podstavci, 2023, v. 25 x š. 15 x d. 49 (bez podstavce) cm, sign. dole

  • Josef Achrer

    Exposure No. 23

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.500 €)

    fotogram, bromostříbrný papír celoplošně nalepený na 4mm dibondové desce, pod antireflexním sklem se 75% UV filtrem, 2020, 153,5 x 108 cm, sign. vzadu, v dubovém kazetovém rámu, VI/VI

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.500 €)

  • Marian Kay

    kvadriptych: Loajalita · Faleš · Zrada · Odpuštění

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    olej na plátně, 2023, 4 obrazy 50 x 50 cm, sign. 4x vzadu

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    Jákob a Támar

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    reliéfní plastika, odlitek v patinovaném a částečně zlaceném cínu, odlito na objednávku nakladatelství Aulos, s dílem jde účtenka z nakladatelství, 1993, 34 x 34 cm, sign. vzadu, 34/100, váha 8,2 kg

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Miloš Kurovský

    Apokalypsa

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    pastel na veluru, 1985, 31 x 70 cm, sign. PD, v rámu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Pavel Trnka

    z cyklu Dialogy

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    akryl na plátně, 2020, 9,5 x 29,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Ukrajinská pošta

    Bojovníci světla, bojovníci dobra – ukrajinské poštovní známky

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)

    Ukrposhta vydala známky na počest všech pracovníků, kteří neúnavně obnovují infrastrukturu poničenou útoky ruských agresorů., 2022, 5 ks cm

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

  • Ukrajinská pošta

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Ikonické poštovní známky ukrajinské pošty ve speciálním vydání. Poštovní známka, vydaná k výročí úplné ruské invaze na Ukrajinu, představuje jedno ze sedmi graffiti britského umělce Banksyho, které vytvořil v roce 2022. Graffiti s judistou, které bylo namalováno umělcem na zeď zničeného domu ve vesn…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ukrajinská pošta

    Jsme spolu!

    Položka č.: 133

    česko-ukrajinské poštovní známky, 9 ks

  • Ukrajinská pošta

    Ruskij korabľ, idi na chuj

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    ikonické ukrajinské poštovní známky, 2022, 24 ks

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Ondřej Trnka

    Slnko v sieti (z filmu Štefana Uhera)

    Položka č.: 131

    grafika, 2022, 15 x 21 cm, sign. LD, AT

  • Lukáš Trnka

    bez názvu

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    akvarel na papíře, 2022, 10 x 41 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šuster

    Bulík

    Položka č.: 129

    fotografie; digitální tisk, 2016, 32 x 45 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Maria Štochlová

    O malé bílé holubičce

    Položka č.: 128

    akryl na plátně, 40 x 40 cm, sign. PD

  • Jakub Stretti

    Madona

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    akryl na plátně , 2011, 110 x 80 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Marek Slavík

    Neuděláš nic II

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    akryl a olej na plátně , 2010, 120 x 170 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)

  • Klára Sedlo

    Medvídek sleduje oblohu

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    akryl na plátně , 2022, 15 x 15 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)