• Jan Mikeš

    Z Vážské kaskády

    Položka č.: 192900

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2022 18:04

    linoryt, 1964, 24,8 x 40,2 cm, sign. PD Jan Mikeš 64, 46/200, vydalo Armádní výtvarné studio v Praze v srpnu 1964 na paměť dvacátého výročí slovenského národního povstání, žák prof. J. Nováka na SPŠG v Praze, poté studium na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Milan Víšek

    Položka č.: 190392

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:53

    litografie, 38 x 33,5 cm, sign. DU Milan Víšek, žák prof. J. Kubičky na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Vik

    Vlastní podobizna

    Položka č.: 267926

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:52

    akvatinta, 15,5 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Eva Špačková - Hrsková

    Kytice lučního kvítí

    Položka č.: 258617

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:49

    pastel, papír, 1958, 59 x 43 cm, sign. PD s věnováním Eva Špačková - Hrsková, leden 1958, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Horská krajina

    Položka č.: 264804

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:40

    olej, karton, 25 x 33 cm, sign. PD Sedláček, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Nesázal

    (1884)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 135751

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:34

    akvarel, tužka, papír, 42 x 42 cm, sign. PD Jož. Nesázal, rám, v pravém horním rohu prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Portrét dámy v klobouku

    Položka č.: 258636

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:29

    olej, karton, cca 1914-18, 40 x 34 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 258205

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:27

    litografie, 37 x 30 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Okraj města

    Položka č.: 183657

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:26

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Inspirace

    Položka č.: 189261

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:15

    litografie, 33 x 23 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Položka č.: 267374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 16:52

    olej, plátno, 21 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vlastimil Kačírek

    (1943-2015)

    Monáda

    Položka č.: 267370

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 16:48

    mědirytina, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD Kačírek V., pasparta, č. 13/400, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Stavení

    Položka č.: 267369

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 16:47

    olej, karton, 24 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Z cyklu Mostecká stávka: Hornické dítě

    Položka č.: 263198

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 16:19

    olej, plátno, 1981, 96 x 125 cm, sign. PD Straka 81, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Mikrokosmus I.

    Položka č.: 255561

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Dana Puchnarová

    Gítáňdžali

    Položka č.: 255559

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:40

    8x litografie, 42 x 29 cm, 8x litografie D. Puchnarová, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    Položka č.: 250822

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:21

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Vlastní podobizna Aetatis Suae LXXXV

    Položka č.: 250800

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:13

    litografie, 1958, 18,5 x 12,9 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v …

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris J. Jiřička

    Položka č.: 238790

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 14:29

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris

    Položka č.: 238788

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 14:28

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Z Valašska

    Položka č.: 220302

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 14:54

    litografie, 1949, 19,3 x 29 cm, sign. PD rLander, LD značeno na kameni rL49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    Položka č.: 213632

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 14:28

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Rudolf Štěrba

    Motokros 2

    Položka č.: 264149

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 14:21

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 29 x 39 cm, vzadu razítko autora, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Starý los

    Položka č.: 267148

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 15:00

    tuš, papír, 19,5 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Zeměměřič McDonald

    Položka č.: 267149

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 14:58

    tuš, papír, 18,5 x 26 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Položka č.: 200851

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 14:02

    kombinovaná technika, 34,5 x 21,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jaroslav Šulc

    Štědrý den - Ilustrace k Erbenově Kytici

    Položka č.: 267249

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 21:28

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Vesuv od Sorenta

    Položka č.: 267101

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 21:12

    akvarel, rudka, papír, 1965, 19,5 x 28,4 cm, sign. PD A. Moravec 65, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    České Budějovice. Na Vltavě

    Položka č.: 264954

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 20:38

    rudka, papír, 1955, 19,2 x 28,6 cm, sign. PD JR Schuster, rám, na zadní straně autorský štítek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Mochomůrky IV.

    Položka č.: 264711

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 20:34

    olej, pastel, papír, 1963, 43,8 x 30 cm, sign. PD R. Schuster 7. 9. 1963, vzadu popsáno autorem, zezadu na papíru na třech místech nalepena páska, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.711 CZK (72 €)