Výtvarné umění (208. Aukce)

Aukce bude přenášena živě přes portál livebid.cz.
Předaukční výstava se uskuteční v prostorách AS Vltavín ve dnech
12. 2. 2024 - 16. 2. 2024 | 10-12 a 13-18 hodin
19. 2. 2024 - 21. 2. 2024 | 10-18 hodin
22. 2. 2024 | 10-15 hodin

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Starý Plovdid

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

    olej, ruční papír, 1984, 32,5 x 21,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Starý Plovdid

    Položka č.: 182

    olej, ruční papír, 1984, 30 x 21,5 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    1 ze 4 sloupů, Bulharsko Sofie

    Položka č.: 183

    olej, ruční papír, 1986, 29,5 x 20 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Veliko Trnovo

    Položka č.: 184

    olej, ruční papír, 1984, 20 x 34 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Veliko Trnovo

    Položka č.: 185

    olej, ruční papír, 1984, 31 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Balčík

    Položka č.: 186

    olej, ruční papír, 1984, 20,5 x 33,5 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba pomníku Ernesta Denise v Praze 1928

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    suchá jehla, 1928, 54,2 x 41,5 cm, sign. PD A. J. Alex, Pomník Ernesta Denise na Malostranském náměstí v Praze byl odhalen 27. října 1928 u příležitosti oslav 10. výročí republiky. Odhalení byli účastni mj. Tomáš Garrigue Masaryk a Edvard Beneš. Na svém místě stál do 20.–21. dubna 1941, kdy jej zdem…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Malostranské náměstí

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Džamie v Ruščuku

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Jabloňový květ

    Položka č.: 190

    dřevoryt, 1936, 17,5 x 16,5 cm, sign. PD A. Macková 1936, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Položka č.: 191

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Okno

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)

    litografie, 1990, 59,5 x 45 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 46/60, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Protržené nebe

    Položka č.: 193

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Tvář

    Položka č.: 194

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 1

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 2

    Položka č.: 196

    pastelka, fix, papír, 33 x 45,5 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 3

    Položka č.: 197

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 4

    Položka č.: 198

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 5

    Položka č.: 199

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 6

    Položka č.: 200

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 7

    Položka č.: 201

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Přání

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Útěcha

    Položka č.: 203

    fix, papír, 19,5 x 27,7 cm, sign. PD Ji, pasparta, nahoře napsáno: Miláčku, nebuď tak smutná. Podívej, jak já jsem veselej, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

  • Miloš Nesvadba

    (1925-2020)

    Rocková kapela

    Položka č.: 204

    tuš, papír, 1970, 9,5 x 23 cm, sign. PD Miloš Nesvadba 70, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Jakub Kalousek

    Medvěd Malíř

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Naše ekologie

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Žárovka

    Položka č.: 207

    tuš, akvarel, papír, 41 x 29 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Klíče

    Položka č.: 208

    tuš, akvarel, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Krvavá historie

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    tuš, akvarel, papír, 42 x 59 cm, sign. PD Renčín, mírně nahnutý roh, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Zpátky na stromy

    Položka č.: 210

    tuš, papír, 42 x 58,5 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran