Výtvarné umění (208. Aukce)

Aukce bude přenášena živě přes portál livebid.cz.
Předaukční výstava se uskuteční v prostorách AS Vltavín ve dnech
12. 2. 2024 - 16. 2. 2024 | 10-12 a 13-18 hodin
19. 2. 2024 - 21. 2. 2024 | 10-18 hodin
22. 2. 2024 | 10-15 hodin

  • Ladislav Kuklík

    Robinson Jeffers - Tři tanečnice

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

    4 x lept, akvatinta, 1995, 6,8 x 4,8 - 7 x 5 cm, sign. DU L. Kuklík 1995, rám, 4 x grafika, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ladislav Kuklík

    Koně

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Ladislav Kuklík

    Ráno

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Žena a pištec

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Dívčí akt

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Atlantis

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    lept, 1972, 25 x 19,7 cm, sign. PD J. Souček 72, č. 18/20, papír mírně ohmataný, na jednom místě při okraji natrženo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1982-1971)

    Oplakávání

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    suchá jehla, monotyp, 12,5 x 9,5 cm, pozdější otisk z původní desky (?)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Domy

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Karel Malich

    (1924-2019)

    Vesmír

    Položka č.: 279

    litografie, 1965, 12,2 x 8,5 cm, sign. PD K. Malich 65, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Silovského, člen skupiyn Hollar, UB a Proměna

    Aktuální cena: 5.501 CZK (230 €)

  • Karel Malich

    (1924-2019)

    Nuda

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 11,3 x 8,6 cm, sign. PD Malich K., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Silovského, člen skupiyn Hollar, UB a Proměna

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Zdeňka Kabátová-Táborská

    (1933)

    Ostrov

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    lept, akvatinta, 44,5 x 50 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 11/30, při levém okraji mimo tisk drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Zdeňka Kabátová-Táborská

    (1933)

    Křoví v krajině

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    suchá jehla, 43 x 49,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 4/20, rohy mírně ohnuté, při pravém okraji na několika místech nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Cinkající les

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    suchá jehla, 2022, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD ZŠR 2022, č. 3/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Žárlivý květ

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    serigrafie, 52 x 35 cm, sign. DU J Kaiser, č. 2/50, při okrajích mírně ohnutý a ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Schejbal

    (1924-2006)

    Abstraktní kompozice IV.

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Josef Schejbal

    (1924-2006)

    Abstraktní kompozice V.

    Položka č.: 286

  • Josef Schejbal

    (1924-2006)

    Abstraktní kompozice VI.

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • František Hodonský

    Lužní světlo

    Položka č.: 288

    dřevořez, 1993, 31 x 46,5 cm, sign. PD Hodonský 1993, č. 2/6, ve spodní části na několika místech drobné skvrny (mimo tisk), papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Ivan Komárek

    Tři v jednom

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    tužka, pastel, papír, 1994, 24 x 33,5 cm, sign. LD I. Komárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Petr Ptáček

    Hydroplán

    Položka č.: 291

  • Petr Ptáček

    Závodní automobil Mercedes

    Položka č.: 292

    litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 37/100, Antikvariát Ostrovní

  • Antonín Střížek

    Projížďka

    Položka č.: 293

    serigrafie, 1997, 42,4 x 30,4 cm, sign. PD Antonín Střížek 97, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Pavel Roučka

    Píseň písní

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Miroslav Pokluda

    (1919)

    Masopust

    Položka č.: 295

  • Michal Novák

    Gustav Mahler

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    lept, 53 x 42 cm, sign. PD Michal Novák 1992/2016, E. A.

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

  • Karel Toman

    (1877-1946)

    Položka č.: 297

    lept, 1923, 20,5 x 15 cm, sign. PD K Toman 1923

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Projekt nad mrtvou krajinou

    Položka č.: 298

    lept, mezzotinta, 1993, 29,7 x 24,8 cm, sign. PD J. Králík 93, č. 20/30, LD vodotisk, mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Paganini

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 22,4 x 18,5 cm, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Pán s deštníkem

    Položka č.: 300