Klinder

  • Klinder

    Kladenský cvičák

    Položka č.: 1538

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:14

    olej, plátno, 34 x 45 cm, sign. vzadu Klinder, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)