Jan B. Melichar

(1908-1994)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    České středohoří

    Položka č.: 1539

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:20

    akvarel, papír, 13,5 x 45,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Karlův most

    Položka č.: 1629

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 17:28

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)