Arnošt Folprecht

(1902-1977)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Čertovka v Praze

    Položka č.: 1551

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:06

    litografie, 49 x 37,5 cm, sign. PD Arnošt Folpecht, rám, 83/100, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, I. Čipery a F. Hladíka

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)