Dan Trantina
Dan Trantina
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:32
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Dan Trantina
Secret 80
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:33
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Dan Trantina
Hezký člověk
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:43
litografie, 2012, 51,5 x 40 cm, PD monogr. DT 12, č. 2/55, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Dan Trantina
Smoke
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:44
litografie, 2012, 51 x 39,5 cm, PD monogr. DT 12, č. 1/65, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Dan Trantina
Buďte opicemi
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:31
litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 25/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dan Trantina
Tiamat
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:32
litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 21/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dan Trantina
Černí Hatcinové
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:33
litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 23/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dan Trantina
Malý bor 2
Položka č.: 281314Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:39
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)