Milan Entler

  • Milan Entler

    Pohled z okna v noci

    Položka č.: 186696

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:15

    litografie, 23,5 x 20,6 cm, sign. PD Milan Entler, 61/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)