Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Poselství chrámu

    Položka č.: 19713

    Vyvolávací cena: 113.000 CZK (4.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 150 x 100 cm, sign. PD Vetengl 2015, Luboš Vetengl je kreslíř, malíř a grafik, který se zabývá především tématem smrti a pohřbívání. Absence barevnosti neboli programové používání monochromní škály barev je pro něj typické. Nezajímá ho barevnost, nýbrž světelnost obrazu. Pokud ba…

    Aktuální cena: 113.000 CZK (4.520 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Láska navždy

    Položka č.: 19696

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. PD Vetengl 18, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)