Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Láska navždy

    Položka č.: 19696

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (852 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. PD Vetengl 18, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 23.000 CZK (852 €)