Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní sloup II

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:44

    litografie, 2009, 70 x 50 cm, sign. PD Vetengl 2009, č. 4/4, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)