Jaroslav Valečka

(1972)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:39

    litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 127/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíc nad městem

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:02

    litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Řeka

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:03

    litografie, 2013, 18,5 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampionová slavnost

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:19

    litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    V úplňku

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:26

    litografie, 2009, 26 x 30 cm, sign. PD J. Valečka, č. 4/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)