Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu