Karel Jerie

  • Karel Jerie

    Mykóza I.

    Položka č.: 19722

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2008, 80 x 65 cm, sign. PD Jerie 08, rám, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)