Václav Benedikt

  • Václav Benedikt

    Zrození optimismu

    Položka č.: 19718

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 40 x 40 cm, sign. LD Benedikt 2013, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)