Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Demel (Internetová aukce )

    (1942)

    Pocta Gustavu Mahlerovi III.

    Položka č.: 249972

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:53

    lept, 1999, 66 x 47,5 cm, sign. PD K. Demel 99, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Internetová aukce )

    (1912-2005)

    Hlava

    Položka č.: 249973

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:54

    linoryt, 1969, 49 x 41 cm, sign. PD Liesler 69, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Internetová aukce )

    (1912-2005)

    Ryba

    Položka č.: 249974

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:55

    lept, 1965, 18 x 30 cm, sign. PD Liesler 65, rám, č. 16/75, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Činčerová (Internetová aukce )

    (1943)

    František Hrubín: Jobova noc

    Položka č.: 249976

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:57

    lept, 1975, 59,5 x 58,7 cm, sign. PD Činčerová 75, v dolní části popsáno: F. Hrubín: Jobova noc, předsádka (k 30. výročí narození), mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Pouť (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249977

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:58

    litografie, 1980, 27 x 16 cm, sign. PD Tomáš Bím, č. 12/30, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Cirkus (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249978

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:59

    litografie, 1980, 21,5 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Hřiště (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249979

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:00

    litografie, 1980, 21,5 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, drobná skvrnka mimo tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Koš (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249980

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:01

    litografie, 1980, 21,5 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Balón (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249981

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:02

    litografie, 1980, 21 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Most (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249982

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:03

    litografie, 1980, 21,5 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Ruské kolo (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249983

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:04

    litografie, 1980, 21,5 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Míč

    Položka č.: 249984

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:05

    litografie, 2000, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 00, rám, autorský tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Kostky

    Položka č.: 249985

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:06

    litografie, 1979, 22 x 15,7 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, č. 6/75, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Studna

    Položka č.: 249986

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:07

    litografie, 27,2 x 16,5 cm, sign. PD Bím, č. 77/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Město

    Položka č.: 249987

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:08

    litografie, 1980, 27 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 80, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Měsíc

    Položka č.: 249988

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:09

    litografie, 1981, 27 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 81, č. 35/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Na kurtu

    Položka č.: 249989

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:10

    litografie, 1982, 27,4 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 82, č. 77/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Tenisová raketa

    Položka č.: 249990

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:11

    litografie, 1978, 27 x 21,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 78, č. 12/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Budweis

    Položka č.: 249991

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:12

    litografie, 1977, 35 x 25 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, č. 5/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    (1946)

    Ryby

    Položka č.: 249992

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:13

    litografie, 2018, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 48/105, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek (Internetová aukce )

    (1940-2013)

    PF 1973

    Položka č.: 249993

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:14

    lept, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek (Internetová aukce )

    (1940-2013)

    Prst

    Položka č.: 249994

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:15

    litografie, 1985, 50 x 40 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, plátěná pasparta, bez skla, č. 41/80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek (Internetová aukce )

    (1940-2013)

    Clown

    Položka č.: 249995

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:16

    litografie, 1996, 27 x 21,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 96, rám, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek (Internetová aukce )

    (1940-2013)

    Muž

    Položka č.: 249996

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:17

    litografie, 2008, 31 x 23 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek (Internetová aukce )

    (1940-2013)

    Hommage à N. Copernicus

    Položka č.: 249997

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:18

    lept, 1971, 37 x 24,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1971, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek (Internetová aukce )

    (1940-2013)

    Super

    Položka č.: 249998

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 19:19

    lept, 1968, 40 x 20 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek (Internetová aukce )

    (1940-2013)

    Záda

    Položka č.: 249999

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:00

    lept, 1968, 38 x 20,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek (Internetová aukce )

    (1940-2013)

    Parabola no. 1

    Položka č.: 250000

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:01

    litografie, 2000, 76 x 54 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2000, rám, č. 18/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Auto chodec

    Položka č.: 250002

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:03

    litografie, 1978, 30 x 40 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 13/45, soupis Hédervári č. 62, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 250003

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:04

    litografie, 1983, 58 x 43 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 9/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook