Dražené položky

  • Josef Šolc (Internetová aukce )

    (1905-1994)

    Ve městě

    Položka č.: 210547

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:43

    akryl, sololit, 70 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

  • Karel Tondl (Internetová aukce )

    (1893-1980)

    Pohled k Nizkým Tatrám (Z Nového Smokovce)

    Položka č.: 241636

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:44

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Kateřina Vítečková (Internetová aukce )

    Lodičky

    Položka č.: 239667

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:45

    monotyp, 1963, 42 x 25 cm, sign. PD Kateřina Vítečková, rám, 1/5, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Antonín Waldhauser (Internetová aukce )

    (1835-1913)

    Žižkův dub

    Položka č.: 229907

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:46

    tužka, papír, 1854, 29 x 40,5 cm, monogr. PD W. A. 1. 11. 54, rám, na zadní straně přípis od Josefa Jana Šedivého, rám poškozen, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Lhoty, Ch. Rubena a M. Haushofera na pražské akademii, poté studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Alois Wierer (Internetová aukce )

    (1878-1963)

    V zahradní restauraci

    Položka č.: 245616

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:47

    tužka, papír, 22,3 x 24,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Franz Wildt (Internetová aukce )

    (1877-?)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 233795

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:48

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Zavřel (Internetová aukce )

    (1891-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 225690

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:49

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Dimitrij Kadrnožka (Internetová aukce )

    Návrh na plakát

    Položka č.: 221524

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:50

    fotografie, 1980, 43,5 x 32,2 cm, na zadní straně razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Alena Laufrová (Internetová aukce )

    Siluety z Prahy

    Položka č.: 206014

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:51

    lept, suchá jehla, 54 x 44 cm, sign. PD Alena Laufrová, 27/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Petřín

    Položka č.: 206013

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:52

    lept, suchá jehla, 53,8 x 44 cm, sign. PD Alena Laufrová, 26/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

  • Josef Lehoučka (Internetová aukce )

    (1923-1999)

    Čtyři veselé chvíle

    Položka č.: 202695

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:53

    lept, akvarel, 1979, 16 x 21,1 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1979, PF 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    (1923-1999)

    Orbis 83

    Položka č.: 202694

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:54

    lept, 1983, 19,8 x 14 cm, sign. PD Josef Lehoučka, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    (1923-1999)

    Brána

    Položka č.: 202693

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:55

    lept, 1980, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Josef Lehoučka 80, PF 1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    (1923-1999)

    Jablko, samo! PF 1993

    Položka č.: 202690

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:56

    lept, 1992, 8,7 x 11,7 cm, sign. PD Josef Lehoučka 92, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    (1923-1999)

    Obrazy

    Položka č.: 202689

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:57

    lept, 1969, 19 x 14 cm, sign. DU Josef Lehoučka 69, PF 1970, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Tomáš Němec (Internetová aukce )

    (1986)

    Položka č.: 245675

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:58

    olej, plátno, 20 x 20 cm, sign. na zadní straně Tomáš Němec, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, ateliér Malba III - škola M. Rittsteina

  • Richard Seewald (Internetová aukce )

    (1889-1976)

    Kozy

    Položka č.: 217985

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:59

    litografie, 41 x 44 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    (1905-1994)

    Interiér s krbem

    Položka č.: 215026

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 19:00

    akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    (1905-1994)

    Kemp na Baltu

    Položka č.: 210548

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 19:01

    akryl, sololit, 1985, 50 x 70 cm, sign. LD Josef Šolc 85, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Jan Tichý (Internetová aukce )

    Krajina II.

    Položka č.: 190030

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (118 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 19:02

    akryl, papír, 2002, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 2002, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.300 CZK (118 €)

    Černá

    Položka č.: 190029

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 19:03

    akryl, papír, 1989, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 89, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

  • Vlastislav Boháč (Internetová aukce )

    (1922-2014)

    Na pláži

    Položka č.: 210755

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:00

    tempera, karton, 27 x 42,3 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vlasta Detinská (Internetová aukce )

    Karlův most

    Položka č.: 245680

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:01

    olej, dřevo, 6,6 x 5,4 cm, sign. LD V. D., na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arnošt Folprecht (Internetová aukce )

    (1902-1977)

    Čertovka v Praze

    Položka č.: 236705

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Gottwald (Internetová aukce )

    Meandr řeky

    Položka č.: 241084

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:03

    olej, karton, 1940, 36 x 55 cm, sign. na zadní straně Ant. Gottwald 1940, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Od Charvát u Olomouce

    Položka č.: 241757

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:04

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Eva Janíčková (Internetová aukce )

    Stavovské divadlo

    Položka č.: 245653

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:05

    lept, mezzotinta, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, 92/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Antonín Jelínek (Internetová aukce )

    Sázava pod Mrskovicemi

    Položka č.: 241439

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:06

    olej, karton, 43 x 60 cm, sign. PD Fr. A. Jelínek, rám, na zadní straně popsáno a signováno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • J. Kuranda (Internetová aukce )

    Záliv

    Položka č.: 245667

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:07

    olej, malířská lepenka, 1928, 35,5 x 49 cm, sign. PD J. Kuranda 1928, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vlastimil Lebr (Internetová aukce )

    (1913-2003)

    Chaloupka

    Položka č.: 236075

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:08

    olej, karton, 27,5 x 36,5 cm, sign. LD Lebr, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)