Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Chovatel křečka

    Položka č.: 250004

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:05

    litografie, 1982, 46 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 3/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Opékač

    Položka č.: 250005

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:06

    litografie, 1983, 43 x 63 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 39/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Záchod (dveře)

    Položka č.: 250006

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:07

    litografie, 1981, 49 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 6/35, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Devastace

    Položka č.: 250007

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:08

    litografie, 1982, 40 x 27 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 6/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Milenci šílenci II.

    Položka č.: 250008

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:09

    litografie, 1982, 57,7 x 45,5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 39/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Muž a žena

    Položka č.: 250009

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:10

    litografie, 1980, 39 x 54,2 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 48/65, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Čekárna

    Položka č.: 250010

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:11

    litografie, 1980, 39 x 54,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č.10/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Fischerová - Kvěchová (Internetová aukce )

    (1894-1984)

    Dítě

    Položka č.: 250011

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:12

    akvarel, tužka, papír, 1942, 19 x 19 cm, monogr. PD MFK 1942, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Harlas (Internetová aukce )

    (1865-1947)

    Les

    Položka č.: 250012

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:13

    tuš, akvarel, papír, 26 x 34 cm, sign. LD F. X. Harlas, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hendrych (Internetová aukce )

    Náves

    Položka č.: 250013

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:14

    tempera, běloba, papír, 1966, 66 x 90 cm, sign. LD Hendrych 66, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hendrych (Internetová aukce )

    Vesnice

    Položka č.: 250014

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:15

    tempera, běloba, papír, 1966, 66 x 90 cm, sign. DU Hendrych 66, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý (Internetová aukce )

    (1897-1974)

    Slunce mezi mraky

    Položka č.: 250015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:16

    křída, papír, 1964, 23 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý (Internetová aukce )

    (1897-1974)

    Lidé v dešti

    Položka č.: 250016

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:17

    uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý (Internetová aukce )

    (1897-1974)

    Povodí Orlice

    Položka č.: 250017

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:18

    akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39,5 cm, sign. PD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý (Internetová aukce )

    (1897-1974)

    Topolový hájek

    Položka č.: 250018

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:19

    akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39 cm, sign. LD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František V. Voborský (Internetová aukce )

    (1906-1984)

    Tancovačka

    Položka č.: 250019

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:20

    akvarel, tuš, papír, 39 x 69 cm, sign. PD Voborský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech (Internetová aukce )

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 250020

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:21

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech (Internetová aukce )

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 250021

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:22

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech (Internetová aukce )

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 250022

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:23

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech (Internetová aukce )

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 250023

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:24

    akvarel, tuš, papír, 1991, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech MXMI, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Krajina

    Položka č.: 250024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:25

    olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Jaroš (Internetová aukce )

    (1856-1924)

    Horská chalupa

    Položka č.: 250025

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:26

    olej, plátno, 55 x 73 cm, sign. PD B. Jaroš, rám, malba zkrakelována, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Krechler (Internetová aukce )

    Ludwig van Beethowen - Sonate pathétique

    Položka č.: 250026

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:27

    kresba jehlou v dřevě, vypalovaná a vyřezávaná, 1934, 36 x 28,5 cm, sign. na zadní straně K. Krechler 1934, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Hošek (Internetová aukce )

    (1948)

    Silnice

    Položka č.: 250027

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:28

    tuš, papír, 1987, 87 x 61,7 cm, PD monogr. ZH, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kavana a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann (Internetová aukce )

    (1911-1986)

    Sázava

    Položka č.: 250028

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:29

    tempera, lepenka, 1979, 25 x 33 cm, sign. LD Pitrmann 79, rám, vzadu štítek a razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Reiter (Internetová aukce )

    (1895-?)

    Souboj tetřevů

    Položka č.: 250029

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:30

    olej, plátno, 1924, 70 x 53 cm, sign. PD G. Reiter 1924, rám, malba mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Reiter (Internetová aukce )

    (1895-?)

    Jarní tání

    Položka č.: 250030

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:31

    olej, plátno, 1923, 51,5 x 68 cm, sign. PD G. Reiter 1923, rám, malba místy mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Šimek (Internetová aukce )

    (1901-1979)

    Chalupa

    Položka č.: 250031

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:32

    olej, papír, 34,5 x 26,5 cm, sign. LD Šimek, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Šimek (Internetová aukce )

    (1901-1979)

    Rybník

    Položka č.: 250032

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:33

    olej, sololit, 28 x 47 cm, sign. PD Šimek, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Pelikán s hadem

    Položka č.: 250033

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:34

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook