Dražené položky

  • Petr Písařík (Internetová aukce )

    (1968)

    H

    Položka č.: 245924

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:48

    serigrafie, 1998, 22 x 28 cm, sign. PD Písařík 98, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1968)

    M

    Položka č.: 245926

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:50

    serigrafie, 1996, 42 x 30 cm, sign. PD Písařík 96, č. 83/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Conrad Susemihl (Internetová aukce )

    (1767-1847)

    Kalous pustovka (samice) -pohled vpravo

    Položka č.: 246666

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:52

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemihl fen: pinx et fc, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodop…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1767-1847)

    Kalous pustovka (samice)-pohled vlevo

    Položka č.: 246667

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:54

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1767-1847)

    Ťuhýk šedý (samec)

    Položka č.: 246668

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:56

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1767-1847)

    Ťuhýk šedý (samice)

    Položka č.: 246669

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:58

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1767-1847)

    Volavka červená (samice)

    Položka č.: 246670

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:00

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno J.G. Sufemichl gemalt und gest. in Darmstadt, zašpiněno od barvy, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibun…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1767-1847)

    Ťuhýk rudohlavý (samec a samice)

    Položka č.: 246672

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:02

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých ilustracích a…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samice, dospělá)

    Položka č.: 246693

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:04

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, zažloutlý okraj a na papíře několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých ilustracích a p…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1767-1847)

    Káně rousná (samice)

    Položka č.: 246694

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:06

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, DU značeno: von dem Gebrüder Sufemichl gez. gemalt, und geflochen und unter deren Ausicht gedruckt und illuminiert, něpatrně utržený levý spodní roh papíru, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen …

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    (1767-1847)

    Moták lužní (samec)

    Položka č.: 246695

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:08

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírod…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Albert Henry Payne (Internetová aukce )

    (1812-1902)

    Mozart

    Položka č.: 246696

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:10

    mědirytina, 21 x 16 cm, značeno. PD A. H. Payne del. et sc., lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1812-1902)

    Beethoven

    Položka č.: 246697

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:12

    mědirytina, 19 x 15 cm, značeno. PD A. H. Payne, na horním okraji papír ušpiněn od barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)