-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jan Čep: Cesta na jitřní
Položka č.: 975Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:59
kniha, podpis básníka v tiráži, litografie ve frontispisu a v závěru a podpis v tiráži V. Mašek, vydal Melantrich, Praha 1930, pův. brož s celofán. přebalem, 16s., velmi dobrý stav, celofán poškozen, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Charles D´Orléans: Rondeaux
Položka č.: 978Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:02
bibliofilie, sign. barev. dřevoryt ve frontispisu a viněta v titulu V. Mašek, úprava K. Dyrynk, výbor z lyrické tvorby Karla Orléánského (1394-1465) příslušníka franc. královské dynastie, přel. Zd. Kalista, 2. sv. ed. Trimalchion, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, brož s ochranným pouzdrem, ex. 28/100, P…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jos. Hora: Rekviem
Položka č.: 1276Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis Jos. Hory na titulu, 3x orig. sign. mědiryt, úprava a podpis za titulem V. Mašek, tisk M. Pegrassi, 2.sv. ed. Zlatokvět, II. řada, vydal Fr. Borový, Praha 1940, orig. brož, ex. 146/150, 41 s., pannekoek ruční papír, velmi dobrý stav,, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jos. Hora: Rekviem
Položka č.: 1286Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:10
bibliofilie, 3x orig. sign. mědiryt, úprava a podpis za titulem V. Mašek, tisk M. Pegrassi, 2.sv. ed. Zlatokvět, II. řada, vydal Fr. Borový, Praha 1940, orig. brož, ex.150, 41 s., pannekoek ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Václav Mašek: Nedokončený portrét
Položka č.: 1290Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:14
bibliofilie, litografie, linoryt a dřevoryt Václav Mašek, vydal Josef Sonberg, Praha 1932, v tiráži podpisy autora, ilustrátora a vydavatele, 130 výtisků, 12 s., brož., zašpiněná obálka, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Thomas Mann: Buddenbrookovi I.+II.
Položka č.: 1475Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:19
kniha, obálky V. Mašek, vyd. Melantrich, Praha, 1932, 2. vydání, 2x pův. clpl. vazba s obálkou, 356+334s., obálky při horním okraji a na zadní straně mírně potrhané, stav knih velmi dobrý, v ochranném pozdru, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Vl. Majakovskij: 150,000.000
Položka č.: 1490Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:34
kniha, podpis, litografie a typo. úprava V. Mašek, podpis překladatele B. Mathesiuse, vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1945, 103 s., brož, na obálce drobné skvrny, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jaroslav Bednář: Proud světla
Položka č.: 755Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka V. Mašek, vydal Evžen K. Rosendorf, Praha 1926, 37 s., nerozřezáno, brož, rozlepená vazba, obálka lehce zažloutlá a zašpiněná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jindřich Teuchner: Hudba vrcholného léta
Položka č.: 506Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4x rytina (první sign.) V. Mašek a 1x světlotisk a podp. v tiráži J. Teuchner, vyd. Vácav Lácha, Praha, 1935, ex. 60/195 na ručním papíře Hahnemühle, upr. K. Dyrynk, pův brož, 58s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen S…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
R. Ponchon: Múza v hospodě
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, přednostní výtisk, mědiryt na titul. listu, 3x mědiryt v příloze a podpis v tiráži V. Mašek, tisk M. Pegrassi, vydal Václav Pour, Praha 1948, zakázková polokož. vazba, ex. 63/300, 37s., suchá pečeť Pourovy edice v tiráži, ruční maršovský papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, s…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Mariana Alcoforado: Portugalské listy
Položka č.: 662Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vyzdobil V. Mašek, překlad H. Jelínek, typo. K. Dyrynk, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, Ex. 29/200, Pannekoeku, 53 s., brož, obálka lehce zašpiněná, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Studie k ilustraci
Položka č.: 226394Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:00
litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
1945 Květen
Položka č.: 226395Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:02
dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
Položka č.: 265857Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO