Josef Krčil
(1906-1985)
Modrý kříž
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:54
olej, plátno, 1937, 50 x 38 cm, sign. LD Krčil 1937, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
(1906-1985)
Modrý kříž