Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Tři grácie
Položka č.: 255338Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:15
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Veselá smrt kozy Rózy
Položka č.: 255336Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:16
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Venezia
Položka č.: 255335Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:17
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)