Pravoslav Sovák
(1926)
V interiéru
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:15
litografie, 9,4 x 6,7 cm, sign. DU Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pravoslav Sovák
(1926)
Postava ve stínu
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:16
suchá jehla, 1960, 8,9 x 6 cm, sign. UD Sovák., napsáno Ex Libris MUDr. Pravoslav Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)