František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 15:00

    olej, dřevo, 44,5 x 33,3 cm, monogr. PD FK, rám, Vystudoval UMPRUM pod vedením Františka Ženíška a AVU v Praze. Patří vedle J. Váchala, J. Konůpka a J. Zrzavého k nejvýznamnějším symbolistům druhé generace. Patřil do skupiny SURSUM, která na české scéně působila pouze dva roky, v letech 1910–12. Umě…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 25 000 CZK

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris F. Kozák

    Položka č.: 245496

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:32

    dřevoryt, 1925, 4,3 x 4,3 cm, PD značeno v desce K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris M. Klicman

    Položka č.: 245497

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:33

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jarmila Lukášová

    Položka č.: 245498

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:34

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245499

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:35

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245500

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:36

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)