Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Šumavská krajina vpodvečer

    Položka č.: 244806

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:51

    litografie, 1984, 31,7 x 42,8 cm, sign. DU K. Oberthor 84, 31/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221800

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:19

    mezzotinta, 1954, 32,6 x 37,4 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Oberthor

    Po náletu 1945

    Položka č.: 230014

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:34

    tužka, papír, 1993, 42,3 x 30 cm, sign. K. Oberthor, návrh k litografii, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Mezi domy

    Položka č.: 201513

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:35

    rudka, papír, 42,4 x 34,2 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Kůň

    Položka č.: 201512

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:36

    3x kresba, papír, 1944, 8,7 x 11 - 14,2 x 20 cm, sign. LN K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Život v Praze

    Položka č.: 201509

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:37

    tuš, papír, 45,1 x 32,8 cm, sign. PD K. Oberthor, zašpiněný a mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Dostihy

    Položka č.: 242990

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:40

    litografie, 10,8 x 16,2 cm, sign. DU K. Oberthor, aut. tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)