Josef Hodek

(1888-1973)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    B. Klička: Slečna z kiosku

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:07

    Bibliofilie, 3x čtyřbarevná singovaná litografie J. Hodek, podpis autora na patitulu, vyd. J. Hodek, Plzeň, 1932, ex. 9/120, volné listy svázané nití, v papírové obálce, hřbet obálky poškozený, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen S…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    K.J. Erben: Zlatý kolovrat

    Položka č.: 754

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:20

    Bibliofilie, pěti barevnými celostránkovými a šesti barevnými dřevoryty v textu vyzdobil J. Hodek, vyd. Josef Hladký, Hranice na Moravě, 1930, ex. 30/180 s podpisem výtvarníka v tiráži, ruční holandský papír, pův. polokožená vazba, 22s., hřbet a růžky desek poškozené, jinak velmi dobrý stav, antiqar…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Joanny Bricaurd - Černá mše

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (393 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 26 x 19 cm, 3x sign. dřevoryt J. Hodek, vyd. V. Žikeš, Plzeň, 1925, 100 č. výtisků, č. tohoto sv. zakryto tuší, celokožená vazba, 57s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Sklizeň vína (P.F: 1963)

    Položka č.: 245594

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:32

    dřevoryt, 12,5 x 6,8 cm, sign. PD JosHodek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)