• Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Léto v rodném Podkrkonoší

    Položka č.: 688

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (279 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:14

    Aktuální cena: 7.800 CZK (279 €)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Čech

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:22

    kolorovaná mědirytina, 48,5 x 53,5 cm, rám, uprostřed slepený, papír mírně zažloutlý, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • W. A. Lambert?

    Dostaveníčko

    Položka č.: 948

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:34

  • Basil Besler

    (1561-1629)

    Caryophyllus Indicus plenus flore e luteo rubescens min

    Položka č.: 1084

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:50

    kolorovaná mědirytina, 50 x 39,5 cm, Florilegium Hortus Eystettensis Basil Besler zaznamenánvá všechny rostliny pěstované biskupem z Eichstattu v Bavorsku v jejich skutečné velikosti. Besler zdokumentoval více než 1000 květů během 16leté práce na Florilegiu., na papíru několik zahnědlých skvrn, anti…

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1892-1984)

    Modonna

    Položka č.: 1087

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:53

    tisk, 63 x 44,3 cm, značeno v tisku LD 1940 MFK, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Antonín Pucherna

    (1776-1852)

    Jenštejn u Prahy

    Položka č.: 1081

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:47

    kolorovaný lept, 1797, 14 x 19 cm, značeno Pd Pucherna J. 1797, LD Wolf delin 1795, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Plavba k Fuji (Mitsumata wakare-no-fucchi); ze série Edo heisho hyakkei (Sto slavných pohledů na Edo)

    Položka č.: 1152

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:58

    dřevoryt, 33,2 x 22 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas s býky

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:55

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Spřežení na břehu moře

    Položka č.: 950

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:36

    lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    51 portrétů

    Položka č.: 942

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:28

    7x kresba, 9x litografie, 28x linoryt, 7x tisk, 30 x 22 - 15 x 10 cm, 6x signováno, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • David Teniers

    (1610-1690)

    Kuřáci (Délices de flamans)

    Položka č.: 1085

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:51

    mědirytina , 42,5 x 27,3 cm, značeno PD L. Lempereur sculp., LD D. Teniers pinx., antiqari.at Radhošťská

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Liška a kozel

    Položka č.: 1080

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:46

    mědirytina, 21,8 x 16,3 cm, rám, Ilustrace k Ezopovým bajkám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    O mouše a mravenci

    Položka č.: 1077

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:43

    mědirytina, 1663, 25 x 16 cm, značeno v desce DU W Hollar fecit 1663, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Útěk

    Položka č.: 1078

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:44

    mědirytina, 21,8 x 16,2 cm, značeno v desce DU W Hollar fec, rám, ilustrace Ezopovy Bajky, vydáno u Ogilbyho, Londýn 1665, strana 376, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Antonín Pucherna

    (1776-1852)

    Zřícenina hradu Rabí

    Položka č.: 1079

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:45

    kolorovaná mědirytina, 1799, 14,5 x 18.8 cm, značeno LD Pucherna del, PD Pucherna 1799, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Kolektiv autorů

    Český svět roč. 1905, 1906, 1909, 1929

    Položka č.: 902

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:48

    kniha, 31 x 25 cm, čtyři ročníky časopisu Český svět v sedmi svazcích, ilustrovaný čtrnáctidenník, vyd. L. Hipmanová, Praha, poloplátěné převazby, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Kolektiv autorů

    Malý čtenář

    Položka č.: 899

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:45

    18 ročníků časopisu v 22 svazcích, 1888-1931, 16,5 x 13 - 26,5 x 18 cm, Malý čtenář byl přední český ilustrovaný časopis pro děti a mládež, vycházející v letech 1882 – 1941. V počátcích Malého čtenáře byli jeho přispěvateli především redaktoři, i když se podařilo získat příspěvky Adolfa Heyduka a Ka…

  • Kolektiv autorů

    Schul - Atlas über alle Theile der Erde

    Položka č.: 865

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:11

    mapa, 1858, 23 x 16,5 cm, 39 barevných mědirytových map, vazba původní, polokožená, vazba opotřebená, uvolněný hřbet, Antikvariát Dlážděná

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Stvoření světa

    Položka č.: 681

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:07

    16 x ofset, 32,7 x 24,5 cm, vše značeno v tisku Jean Effel, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas

    Položka č.: 1086

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:52

    mědirytina, 19,3 x 25,7 cm, značeno LD v desce Ioan. Stradanus inuent., Ioan. Collaert Sculp., DU Phls Galle escud., při okrajích zašpiněný papír, LD mimo tisk běleno, antiqari.at Radhošťská

  • Ota Janeček

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:53

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • August Haun

    (1815-1894)

    Zvíkov - nádvoří

    Položka č.: 955

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:41

    litografie, 19,2 x 26,2 cm, značeno LD Gez. v. Kaliwoda a PD Lith. v. A. Haun, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Vladimír Iljič Lenin - Vladimír Majakovskij

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (61 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:32

    bibliofilie, 1967, 29,5 x 19,5 cm, přeložil Jiří Taufer, litografie V. Sivko, bibliofilské vydání péčí V. Sivka a J. Rathauského + jejich podpisy, jeden z 200 výtisků, celokožená vazba u prvních 100 výtisků A. Šťastný, v papírovém obale, vazba původní, celokožená, 128 stran, bez poškození, Antikvari…

    Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)

  • Jan Konůpek

    Mabinogi: Keltské pověsti

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:51

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Ignatius Kautsch

    Supplementum ad dissertationes, quas Planetometriae adjunxit

    Položka č.: 875

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:21

    kniha, 20 x 12 cm, vyd. Joan. Ferd. de Schoenfeld, Pragae, 1796, kart. vazba, 108s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

  • Kolektiv autorů

    Mandžusko ve fotografii

    Položka č.: 926

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:12

    kniha, 27 x 21,5 cm, fotografické publikace, množství čb. fotografií, vyd. R. 1938, popisky ve více jazycích, brož. vazba, sešito provázkem, lehce opotřebená vazba, výborný stav, Antikvariát Dlážděná

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Cestou domů

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:29

    bibliofilie s 10. dřevoryty a předmluvou Rudolfa Medka, 1921, 45,5 x 36 cm, vše signováno, grafický přehled mladého legionáře z cest po Rusku a Dálném východu, Švábenice na Moravě 1921, volné listy v kartonovém obalu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    A. Macek - Dvě povídky

    Položka č.: 722

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:48

  • Josef Jahoda

    (1872-1946)

    Pazderna

    Položka č.: 714

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:40

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Lodě Kryštofa Kolumba

    Položka č.: 913

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:59

    leporelo, 32,5 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, kartonová vazba s plátěným hřbetem, chybí textová část velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu