• Paul - Mathieu Laurent

    (1793-1877)

    Histoire de LEmpereur Napoléon

    Položka č.: 872

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:18

    kniha, 1840, 26,5 x 18 cm, historie císaře Napoleona, autor obrazových ilustrací Horece Vernet, nakl. J. J. Dubochet, Paříž, francouzsky, původní vazba, 799 stran, stav dobrý, vazba opotřebená a mírně natržená u hřbetu, stopy po lepicí pásce, razítka, tužkou popsaná zadní předsádka , Antikvariát Dlá…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Vzpomínka na naše mládí

    Položka č.: 691

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:17

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Midolie

    Napoleon na ostrově Sv. Helena

    Položka č.: 1007

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:33

    litografie, 24 x 30 cm, značeno LD Midolie, Ecriv. Composit., PD Lith. d. E. Simon fils Edit a Strasbourg, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Princ Franciscvs. Thomas. A. Sabavdia.

    Položka č.: 999

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:25

    mědirytna, 23,5 x 18,3 cm, značeno DU Ant. van Dyck pinxit, LD Paul Pontius Sculp., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Anthonius van Dyck

    Položka č.: 998

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:24

    mědirytina, 24,8 x 15,3 cm, LD značeno Ant. van Dyck pinxit, Vorfterman Sculp, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Opevnění

    Položka č.: 1070

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:36

    kolorovaná mědirytina, 25, x 20,8 cm, značeno v desce PD Henry Winkles scup., LD G. Heck dir, pasparta, pasparta v rozích otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Keri Pickett

    Love in the 90s

    Položka č.: 828

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:34

    kniha, 16,5 x 22,5 cm, 1x sign. bromostříbrná fotografie ke knize přiložená, vyd. Warner books, 1995, podpis autorky, ex. 267/500, pův. clpl. vazba, 107s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    O. Mikulášek: Dávný obraz

    Položka č.: 808

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:14

    Bibliofilie, suchá jehla ve frontispisu (pozdější otisk z pův. desky) Fr. Tichý, vyd. Fr. Dvořák a Fr. Janás, Praha, 1982, ex. 22/39 s podpisem autora před tiráží, Edice 33, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, …

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    K.J. Erben: Věštkyně (Zlomky)

    Položka č.: 807

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:13

    Bibliofilie, olovoryty vyzd. A. Strnadel, vyd. F.J. Müller, Praha, 1939, ex. 64/100, ruční papír, kartonová vazba, mírně poškozený hřbet, antiqari.at Radhošťská, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Fr.L. Čelakovský: Ohlas písní ruských a českých

    Položka č.: 805

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:11

    Bibliofilie, titulní vigneta (lept) V.H. Brunner, vyd. a svázal L. Bradáč, Praha, 1913, ex. 113, ruční papír Eggerth, pův. zdobená zlacená kožená vazba, 201s., mírně vybledlý hřbet, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL,…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    Položka č.: 797

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:03

    Bibliofilie, úvodní dřevoryt komponován jako podpisový arch pro autory básní, podpisy: K. Erbová, R. Bergman, J. Hilčr, M. Horníček, J. Hubař, P. Kovařík, L. Kundera, J. Suchý, K. Sýs a J. Žáček, + sign. dřevoryt v textu V. Komárek, bez nakl. údajů, 1981, nečíslovaný ex., volné listy v obálce, velmi…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Jubilejní výstava obvodu obchodní a živnostenské komory v Praze

    Položka č.: 924

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:10

    litografie, 1908, 63 x 82 cm, monogr. LN VK, dole 4x ručně signováno za výkonný výbor a hl. porotu, rám, k oslavě jubilea šedesátiletého panování jeho cís. a král. apoštolského veličenstva Františka Josefa I. pod protektorátem J.C.K. výsosti arcivévody Františka Ferdinanda. Diplom Stříbrné medaile j…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Vittoria Colonna a Michelangelo Buonarroti: Sonety

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:21

    Bibliofilie, dvěma signovanými mědirytinami doprovodil J. Šerých, vyd. Nibiru, Praha, 2005, ex. 63/100 na papíře Excudit, mědirytiny tiskli M. a P. Dřímalovi, verše vybral, sestavil a pozn. napsal Milan Friedl (podpis s věnováním na patitulu), listy svázané nití v obálce, 24s., výborný stav, antiqar…

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Grafika Chrudim 1977 (sborník drobné grafiky)

    Položka č.: 753

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:19

    Bibliofilie, 2x dřevoryt (C. a J. Bouda), 3x linoryt (A. Beran, E. Hašková, M. Roubíčková-Lesařová), 1x bar. linoryt (J. Šváb) a 1x lept (Fr. Peterka), vše signováno, vyd. Klub přátel výtv. umění, Chrudim, 1977, ex. 231/250, obs. dva sešity s texty různých autorů (např. V. Cinybulk) a několika čb. v…

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Sborník k 70. výročí Střední školy uměleckých řemesel v Brně

    Položka č.: 752

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:18

    Bibliofilie, 8x grafický list (Mir. Bravenec, Vl. Drápal, Zd. Fuksa, D. Janoušek, A. Mikulka, M. Pytlová, P. Rudolf a H. Tomášková-Willmannová), vše signováno, ex. 82/100, volné listy v deskách, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z USA - konvolut 40 ks

    Položka č.: 1105

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:11

    40 x dřevoryt, 9 x 12 až 15 x 20 cm, některé papíry zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, částečně ilusrace tiskovin, na zadní straně papírů text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Itálie a Rakouska- konvolut 15 ks

    Položka č.: 1104

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:10

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, 7,2 x 9,2 až 12 x 19 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 19 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 1103

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:09

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z USA - konvolut 15 ks

    Položka č.: 1102

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:08

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výlevy z Velké Británie a Scotska - konvolut 20 ks

    Položka č.: 1101

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:07

    20 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Rakouska - konvolut 15 ks

    Položka č.: 1100

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:06

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 20 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 1099

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:05

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Položka č.: 1098

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:04

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Rudolf Medek: Honolulu

    Položka č.: 799

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:05

    Bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu a 7x kresba v textu T.F. Šimon, podpis autora v tiráži, podpis M. Kalába (typ. úprava) na patitulu, vyd. nákladem autorů, Praha, 1932, ex. 198/240 na ručním papíře Pannekoek, sešit s obálkou, 21s., přesní strana obálky mírně ušpiněna, jinak velmi pěkný stav…

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Antonín Hřib

    Album kreseb

    Položka č.: 923

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:09

    album, 13 x 21 cm, 5x barevná kresba, 8x čb. kresba, skici, A. Hřib, cca. 1987, clpl. zdobená vazba, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Mezi květy

    Položka č.: 1159

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:05

    japonský dřevoryt, karton, 36 x 24,5 cm, drobné zahnědlé skvrnky, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Novalis: Hymny k noci /první/

    Položka č.: 779

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:45

    bibliofilie, 1x sign. barevná litografie V. Suchánek, vyd. Josef Straka, Praha, 1981, ex. 59/60, dva dvojlisty v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Acade…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    K.J. Erben: Zlatý kolovrat

    Položka č.: 754

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:20

    Bibliofilie, pěti barevnými celostránkovými a šesti barevnými dřevoryty v textu vyzdobil J. Hodek, vyd. Josef Hladký, Hranice na Moravě, 1930, ex. 30/180 s podpisem výtvarníka v tiráži, ruční holandský papír, pův. polokožená vazba, 22s., hřbet a růžky desek poškozené, jinak velmi dobrý stav, antiqar…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Max Švabinský

    Medailon Ludvíka Páleníčka

    Položka č.: 751

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:17

    Bibliofilie, signovaná litografie vlastního portrétu ve frontispisu M. Švabinský, podpis autora na patitulu, vyd. K. Kryl, Kroměříž, 1943, listy svázané nití v obálce, okraje obálky lehce zašlé, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    B. Klička: Slečna z kiosku

    Položka č.: 741

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:07

    Bibliofilie, 3x čtyřbarevná singovaná litografie J. Hodek, podpis autora na patitulu, vyd. J. Hodek, Plzeň, 1932, ex. 9/120, volné listy svázané nití, v papírové obálce, hřbet obálky poškozený, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen S…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)