Ivan Komárek
Dáma a nápadník
Položka č.: 281619Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Ivan Komárek
TY
Položka č.: 281720Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:43
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)