Miloslava Nievaldová

  • Miloslava Nievaldová

    Cesta

    Položka č.: 267817

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:14

    olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)