František Hubatka
Tance na přechodu
Položka č.: 281439Vyvolávací cena: 11.300 CZK (471 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:44
olej, plátno, 2011, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka
Aktuální cena: 11.300 CZK (471 €)
František Hubatka
Lesní příhoda
Položka č.: 281663Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)