Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    B. Hrabal: Co jsem ještě neřekl

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, sign. litografie A. Born, vyd. SČB, Praha, 1989, ex. 198/200 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 2, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    K. Čapek: Kterak se čtou knihy

    Položka č.: 161

    bibliofilie, sign. litografie A. Born, vyd. SČB, Praha, 1988, ex. 66/200 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 1, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof.…

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Podpis s kresbičkou a samostatná kresbička

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    vlastnoruční podpisy, podpis s věnováním a kresbičkou pejska (propiska) a kresbička tužkou a pastelkami (Mach a Šebestová), 7,5 x 11 cm, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu