František Bílek

(1872-1941)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jana Amose Komenského Smutný hlas zaplašeného hněvem Božím pastýře

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:12

    Bibliofilie, 4x celostránková ilustrace Fr. Bílek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1920, úv. slovo A. Novák, plpl. převazba, 50s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Otakar Březina: Hudba pramenů

    Položka č.: 795

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:01

    Bibliofilie, 5x pův. dřevoryt a 5x kresba Fr. Bílek, vyd. Odkaz, Praha, 1919, brož, 51s., uvolněné listy, okraje obálky potrhané, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Uměl…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    In memoriam

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 25 x 32 cm, 1x sign. dřevoryt F. Bílek, píseň Jaroslava Svobody s průvodem klavíru na slova Petra Bezruče, soukromý tisk, 1931, podpis P. Bezruč, podpis J. Svoboda v tiráži, ex. 13/100, šitá brož v papírové obálce, 6s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze,…

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jakub Deml: Miriam

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    bibliofilie, dřevoryty vyzd. Fr. Bílek, vyd. Jakub Deml, Jinošov na Moravě, 1916, ex. 51/300, upr. Fr. Kobliha, clpl. převazba, 211s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar,…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Knihovna J.D.

    Položka č.: 196187

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:22

    dřevoryt, 12,2 x 7,7 cm, sign. PD F. Bílek, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Děti

    Položka č.: 196189

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:23

    dřevoryt, 12 x 12 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    J.V. Sládek

    Položka č.: 196191

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:24

    dřevoryt, 15,2 x 12,5 cm, monogr. PD F. B, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Kázání

    Položka č.: 196192

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:25

    dřevoryt, 7,5 x 12,7 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Surovost válek

    Položka č.: 196196

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:26

    dřevoryt, 6,5 x 6,8 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Praotec Čech

    Položka č.: 196197

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:27

    dřevoryt, 12,3 x 8,3 cm, monogr. PD F. B, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Knihovna J.D.

    Položka č.: 196200

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:28

    dřevoryt, 12,2 x 7,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Také prokletý!

    Položka č.: 196203

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:29

    dřevoryt, 6,9 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jsme nazí

    Položka č.: 196205

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:30

    dřevoryt, 3,6 x 6,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jaká dvojatost

    Položka č.: 196206

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:31

    dřevoryt, 6,5 x 12,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Strom vypráví děsivou zvěst

    Položka č.: 196207

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:32

    dřevoryt, 8,2 x 12,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    Položka č.: 245584

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)