Jaroslav Procházka
Praha v zimě
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:37
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu