Jaroslav Šimůnek

(1872-1939)

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Na vsi

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    olej, karton, 34 x 50 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)