František Emler

(1912-1992)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 235415

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:14

    litografie, 10,4 x 16 cm, sign. PD F. S, č. 55/100 , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    Položka č.: 232373

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:13

    olej, tempera, karton, 38 x 67 cm, sign. LD F. Emler, rám, oděrky na rámu, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)