• Andrea Forsterová

    Hledání ideálu

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 20.700 CZK (767 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    olej, plátno, 70 x 85 cm, sign. PD Forsterová, rám, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 20.700 CZK (767 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I like to hate you

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    kombinovaná technika, papír, sololit, 1998, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 98, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality …

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Bibiana Knechtlová

    Zátiší s mimózou

    Položka č.: 441

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    olej, plátno, 1976, 54,5 x 55,5 cm, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, přiloženo osvědčení o původu originálu Dílo - Výstavní síň - Galerie V. Kramáře, Praha 6, přiložen prodejní list, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Kateřina Ondrušková

    (1991)

    Oči

    Položka č.: 442

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (193 €)

    olej, plátno, 2019, 30,4 x 35 cm, sign. zezadu K.O. 019

    Aktuální cena: 5.200 CZK (193 €)

  • Jitka Štenclová

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    olej, papír, 2009, 21 x 14,5 cm, sign. zezadu DP Jitka Štenclová, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Marcela Vrzalová

    Zima

    Položka č.: 444

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    olej, plátno, 2001, 39 x 38,5 cm, LD monogr. M. V. 2001, rám, malba místy zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Marcela Vrzalová

    Město XV.

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    kombinovaná technika, plátno, 54 x 44 cm, sign. PD M. Vrzalová, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • Marcela Vrzalová

    Podzimní den

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    kombinovaná technika, plátno, 43,8 x 53,5 cm, sign. PD M. Vrzalová, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Karel Benetka

    Atlantida

    Položka č.: 447

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (463 €)

    olej, sololit, 80, léta, 30 x 48 cm, sign. PD Benetka, rám, vzadu značeno autorem č. 282, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od …

    Aktuální cena: 12.500 CZK (463 €)

  • Karel Benetka

    Ples jisker

    Položka č.: 448

    olej, sololit, 80, léta, 28,5 x 48,3 cm, sign. PD Benetka, rám, vzadu značeno autorem č. 292, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání.…

  • Jiří Havlík

    Pohoda

    Položka č.: 449

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    olej, tužka, karton, 2003, 29 x 40 cm, sign. LD Havlík 27.5. 2003, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • František Hubatka

    Makové pole

    Položka č.: 450

    kombinovaná technika, papír, 93 x 65 cm, sign. PD Hubatka, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 451

    akryl, plátno, 100 x 110 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Petr J. Špaček

    (1963)

    Ulice

    Položka č.: 452

    olej, sololit, 2000, 55,7 x 49,5 cm, sign. DU Špaček 2000, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Petr J. Špaček

    (1963)

    Krajina s duhou

    Položka č.: 453

    olej, sololit, 2000, 62,5 x 49,5 cm, sign. DU Špaček 2000, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Petr J. Špaček

    (1963)

    Výhled

    Položka č.: 454

    olej, sololit, 2000, 54 x 68,5 cm, sign. DU Špaček 2000, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Vlastimil Zábranský

    Položka č.: 455

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. DU Zábranský, rám, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 456

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)