Jiří John
(1923-1972)
Vůně travin
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:05
suchá jehla, 1968, 34,8 x 23,4 cm, PD monogr. J. J. 68, E. A., Jiří John patřil v šedesátých letech mezi nejuznávanější české umělce a i přes své zdrženlivé vystupování se stal jednou z ikon tohoto šťastného období našeho výtvarného umění. Za své vynikající grafické listy obdržel několik prestižních…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
Jiří John
(1923-1972)
M. Buonarroti: Z lyriky
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, orig. sign. litografie ve frontispisu a 6 ilustrací Jiří John, přeložil Jan Vladislav, vydalo NČSVU, Praha 1958, 81 s., volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)