Jana Míčková

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života I.

    Položka č.: 244798

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:43

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života II.

    Položka č.: 244799

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:44

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Jana Míčková

    Kocourek Sklíčko a sova Pálenka

    Položka č.: 245620

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:10

    kvaš, tuš, papír, 1971, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Jana Míčková, ilustrace ke knize Gottfrieda Kellera a Marie Kornelové. Kniha vyšla s podtitulem Pohádka pro dospělé, historie o lidech, zvířatech, čarování a lásce., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)