Václav Křížek

(1910-1981)

  • Václav Křížek

    (1910-1981)

    Město

    Položka č.: 236648

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:04

    litografie, 1956, 24,5 x 39 cm, sign. PD Křížek 56, č. VII/17/50, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)