David Azuz

(1942-2014)

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na ulici

    Položka č.: 244923

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 16:08

    litografie, 64 x 49,3 cm, sign. PD David Azuz, č. 143/200, vzadu razítko: © R. Engish, 1980, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)