• Joža Úprka

    (1861-1940)

    Kožuchy

    Položka č.: 914

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:00

    volné listy, 46 x 30 cm, 30x reprodukce J. Úprka, vyd. J. Pithart, Kroměříž, 1920, volné listy v pův. papírové obálce, obálka značně poškozené, stav reprodukcí dobrý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Contemporary Chinese painting

    Položka č.: 915

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:01

    kniha, 29 x 21 cm, mn. bar. ilustrací, vyd. Artia, 1961, Praha, autoři Hoffmeister, Hájek, Rychterová, pův. clpl. vazba s obálkou, 183s., obálka na okrajích a při hřbetu potrhaná, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen Devětsilu, byl stálým delegátem UNESCO

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Kolektiv autorů

    Ročenka státních a soukromých drah Československé republiky pro rok 1928

    Položka č.: 916

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:02

    kniha, 20,5 x 14 cm, vyd. v Praze, 1928, pův. clpl. vazba, 1250s., kniha restaurována, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Anonym

    Zpěvník dědečka F. Knechta

    Položka č.: 917

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:03

    kniha, 12,5 x 20 cm, ručně psané národní písně, např. Nářek nad Bílou horou, Kde domov můj, Žižka na Vítkově aj., nedat., kart. převazba, stav odpovídá stáří, lehce zašpiněno, flíčky na stránkách, celkově dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Adina Mandlová

    (1910-1991)

    Fotografie

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:04

    fotografie, 30 x 23 cm, 1x bromostříbrná fotografie A. Mondlové, vyd. Metropolitan film, perforováno na levém okraji, na zadní straně jméno herečky, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiřina Štěpničková

    (1912-1985)

    Muž z neznáma

    Položka č.: 919

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:05

    3x fotografie, 23 x 30 cm, 3x bromostříbrná fotografie J. Štěpničková a Z. Štěpánek ve filmu Muž z neznáma, 1940, 3x perforováno při horním okraji, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Štěpánek

    (1896-1968)

    Nezbedný bakalář

    Položka č.: 920

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:06

    3x fotografie, 22 x 26,5 cm, 3x bromostříbrná fotografie Z. Štěpánek z filmu Nezbedný bakalář r. 1946, 3x perforováno při horním okraji, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Kolektiv autorů

    Konvolut fotografií z prvorepublikových filmů

    Položka č.: 921

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:07

    7x fotografie, 23 x 29,5 cm, 7x bromostříbrná fotografie Pištěk, Schránil, Vojta, Salač, Filipovský, Plachta aj., všechny fotografie perforovány, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kolektiv autorů

    Stereofotografie

    Položka č.: 922

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:08

    20x fotografie, 8,5 x 18 cm, 20x čb. fotografie pro stereoskop s portréty divadelních herců ze začátku 20. století, vyd. B. Kočí, Praha, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Antonín Hřib

    Album kreseb

    Položka č.: 923

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:09

    album, 13 x 21 cm, 5x barevná kresba, 8x čb. kresba, skici, A. Hřib, cca. 1987, clpl. zdobená vazba, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Jubilejní výstava obvodu obchodní a živnostenské komory v Praze

    Položka č.: 924

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:10

    litografie, 1908, 63 x 82 cm, monogr. LN VK, dole 4x ručně signováno za výkonný výbor a hl. porotu, rám, k oslavě jubilea šedesátiletého panování jeho cís. a král. apoštolského veličenstva Františka Josefa I. pod protektorátem J.C.K. výsosti arcivévody Františka Ferdinanda. Diplom Stříbrné medaile j…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Josef Hanka

    (1910)

    Pražské pohledy (kalendář)

    Položka č.: 925

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:11

    12x reprodukce fotografií, 1. polovina 20. století, 23 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kolektiv autorů

    Mandžusko ve fotografii

    Položka č.: 926

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:12

    kniha, 27 x 21,5 cm, fotografické publikace, množství čb. fotografií, vyd. R. 1938, popisky ve více jazycích, brož. vazba, sešito provázkem, lehce opotřebená vazba, výborný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Otto Dlabola

    To všechno odnes čas… 2012

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:13

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 48 x 33 cm, 60. léta ve fotografiích Otto Dlaboly, v původní folii, nerozbaleno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Leontina Mašínová

    (1882-1975)

    Fotografie

    Položka č.: 928

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:14

    3x fotografie, 18 x 13 cm, 3x bromostříbrná fotografie, foto Marie Hartmanová, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Různí autoři

    Fotografie amerických filmů

    Položka č.: 929

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:15

    18x fotografie, 20 x 25 cm, 18x bromostříbrná fotografie amerických filmů, Bottle Rocket, Nutty professor, Circle of friends, Showtime aj., 90. léta, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Konvolut fotografií

    Položka č.: 930

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:16

    10x fotografie, 29,5 x 24 cm, 10x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Momentky ze socialistické Prahy

    Položka č.: 931

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:17

    10 x fotografie, 18 x 24 cm, 10x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, lehce opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Momentky ze socialistické Prahy II.

    Položka č.: 932

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:18

    18x fotografie, 18 x 13 cm, 18x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, lehce opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Přistání na Měsíci

    Položka č.: 933

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:19

    13x fotografie, 13 x 18 cm, 13x bromostříbrná fotografie televizního vysílání přistání na Měsíci, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Filmové fotografie

    Položka č.: 934

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:20

    4x fotografie, 20 x 26 cm, 4x bromostříbrná fotografie, lehce pomačkané v rozích, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Různí autoři

    Filmové fotografie

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:21

    17x fotografie, 24 x 30,5 cm, 17x bromostříbrná fotografie, místy lehce pomačkáno v rozích jinak velmi pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Letní olympijské hry 1948 v Londýně

    Položka č.: 936

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:22

    4x fotografie, 24 x 30 cm, 4x bromostříbrná fotografie, lehce pomačkané v rozích, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    Položka č.: 937

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:23

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Castello D´Albertis

    Položka č.: 938

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:24

    historická reprodukce, fotografie, 11,7 x 17 cm, polámané rohy, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • V. Vildt

    Zámek Brandýs nad Labem od řeky

    Položka č.: 939

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:25

    bromostříbrná fotografie, 23 x 16,7 cm, PD vyraženo: komorní fotograf, V. Vildt, Brandýs n. L., nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • V. Vildt

    Zámek Brandýs nad Labem

    Položka č.: 940

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:26

    bromostříbrná fotografie, 17 x 22,5 cm, PD vyraženo: komorní fotograf, V. Vildt, Brandýs n. L., nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vilém Medau

    (1791-1866)

    Móda první poloviny 19. století v Čechách

    Položka č.: 941

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:27

    2x mědirytina, první polovina 19. století, 16 x 23 cm, značeno LD v desce C. W. Medau & co. in Prag, rám, vyryl Joseph Harnisch a F. Franz, vyučil se v tiskárně Františka Karla Laubeho v Litoměřicích

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    51 portrétů

    Položka č.: 942

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:28

    7x kresba, 9x litografie, 28x linoryt, 7x tisk, 30 x 22 - 15 x 10 cm, 6x signováno, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Arabské pohádky

    Položka č.: 943

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:29

    8x litografie, 27,5 x 18,6 cm, sign. PD V. Fiala, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)