• Jiří Slíva

    Conservatory blues

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Eduard Halberštát

    (1937)

    Lázně 4

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    serigrafie, 1996, 54 x 40 cm, sign. DP E.Halberštát 1996

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Eva Hašková

    Koníček

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    lept, akvatinta, 1991, 29 x 26,7 cm, sign. PD Eva Hašková 91, č. 49/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • James Janíček

    Položka č.: 424

    litografie, 1992, 49 x 38,2 cm, sign. DU Janíček 92, č. 19/80, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • Ladislav Kuklík

    Tváře

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    lept, 1984, 59,5 x 49 cm, sgn. DU L. Kuklík 1984, papírová pasparta, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Veronika Palečková

    Strážkyně tajemství

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    litografie, 69,7 x 53,7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Markéta Prachatická

    Skřítek

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    lept, 26,2 x 19,5 cm, sign. PD M. Prachatická, antiqari.at Radhošťská, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka grafického ateliéru na Akademi…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Jana Reinerová

    Vodňany

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    litografie, 32,3 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Andrej Augustín

    (1964)

    Strážce I.

    Položka č.: 429

    serigrafie, 1993, 42,4 x 30 cm, sign. DU Andrej Augustín 1993, č. 37/40, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze

  • Andrej Augustín

    (1964)

    Nožičky ako salámik

    Položka č.: 430

    serigrafie, 1994, 40,5 x 24,5 cm, sign. PD Andrej Augustín 1994, č. 64/76, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze

  • Andrej Augustín

    (1964)

    Na večeru budú růže

    Položka č.: 431

    serigrafie, 1993, 40,5 x 27,5 cm, sign. PD Andrej Augustín 1993, č. 12/79, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze

  • Luboš Bucek

    (1954-2007)

    Položka č.: 432

    lept, akvatinta, 1983, 25,5 x 28,5 cm, sign. DU Bucek 83, rám, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Oko

    Položka č.: 433

    litografie, 56 x 47 cm, sign. PD Corvin 65, č. 23/30, mírně zažloutlý papír, papír při okrajch mírně pomuchlán, v rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Pole

    Položka č.: 434

    litografie, 1964, 54,5 x 68,5 cm, sign. PD Corvin 64, č. 6/80, kolem tisku mírně zažloutlý rámeček, papír při okrajích pomuchlán, při horním okraji mimo tisk zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Dvojice

    Položka č.: 435

    suchá jehla, 2007, 29,5 x 19 cm, sign. DP Jan Hladík 2007, č.: 2/20

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Uprostřed

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    suchá jehla, 1993, 16,7 x 11 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 19/40, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 437

    reliéfní tisk, 2010, 20,8 x 14,6 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jaroslav Válek

    Čcha - Znak pro čaj

    Položka č.: 438

    reliéfní tisk, 2010, 22,2 x 15,6 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Andrea Forsterová

    Hledání ideálu

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 20.700 CZK (767 €)

    olej, plátno, 70 x 85 cm, sign. PD Forsterová, rám, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 20.700 CZK (767 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I like to hate you

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    kombinovaná technika, papír, sololit, 1998, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 98, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality …

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Bibiana Knechtlová

    Zátiší s mimózou

    Položka č.: 441

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    olej, plátno, 1976, 54,5 x 55,5 cm, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, přiloženo osvědčení o původu originálu Dílo - Výstavní síň - Galerie V. Kramáře, Praha 6, přiložen prodejní list, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Kateřina Ondrušková

    (1991)

    Oči

    Položka č.: 442

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (193 €)

    olej, plátno, 2019, 30,4 x 35 cm, sign. zezadu K.O. 019

    Aktuální cena: 5.200 CZK (193 €)

  • Jitka Štenclová

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    olej, papír, 2009, 21 x 14,5 cm, sign. zezadu DP Jitka Štenclová, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Marcela Vrzalová

    Zima

    Položka č.: 444

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    olej, plátno, 2001, 39 x 38,5 cm, LD monogr. M. V. 2001, rám, malba místy zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Marcela Vrzalová

    Město XV.

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    kombinovaná technika, plátno, 54 x 44 cm, sign. PD M. Vrzalová, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • Marcela Vrzalová

    Podzimní den

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    kombinovaná technika, plátno, 43,8 x 53,5 cm, sign. PD M. Vrzalová, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Karel Benetka

    Atlantida

    Položka č.: 447

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (463 €)

    olej, sololit, 80, léta, 30 x 48 cm, sign. PD Benetka, rám, vzadu značeno autorem č. 282, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od …

    Aktuální cena: 12.500 CZK (463 €)

  • Karel Benetka

    Ples jisker

    Položka č.: 448

    olej, sololit, 80, léta, 28,5 x 48,3 cm, sign. PD Benetka, rám, vzadu značeno autorem č. 292, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání.…

  • Jiří Havlík

    Pohoda

    Položka č.: 449

  • František Hubatka

    Makové pole

    Položka č.: 450

    kombinovaná technika, papír, 93 x 65 cm, sign. PD Hubatka, rám, antiqari.at Radhošťská