• Kája Saudek

    (1935-2015)

    Hory Kavčí

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.482 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    tuš, běloba, papír, 49,5 x 14 cm, sign. LD Saudek, rám, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové tvůrce. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na české výtvarné scéně zjevením. …

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.482 €)

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Břízy

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    akryl, plátno, 2018, 30 x 30 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Aleš Růžička

    Políčko

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.334 €)

    akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. zezadu A. RŮŽIČKA 2016, akryl, plátno

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.334 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zámek Veltrusy

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    lept, 1951, 18 x 28,5 cm, sign. PD Čepelák, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Slézy

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    mezzotinta, 1983, 46,3 x 33,8 cm, sign. PD Čepelák 1983, rám, č. 18/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Křídla

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (415 €)

    akvatinta, 1991, 49 x 40 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 33/100, v soupise uvedeno pod číslem č. 726, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.200 CZK (415 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Okno

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (463 €)

    akvatinta, 1991, 65 x 45 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 3/50, v soupise uvedeno pod číslem č. 774, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.500 CZK (463 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Horizont

    Položka č.: 98

    akvatinta, 1992, 42 x 58 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 10/30, v soupise uvedeno pod číslem č. č. 785, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Na jevišti

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    mezzotinta, 36 x 29 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pařížské střechy

    Položka č.: 100

    akvatinta, před rokem 1928, 21,7 x 16,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Dlážděná

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Průhled na Pražský hrad

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    lept, 19,5 x 16,7 cm, sign.. PD J. Stretti -Zamponi, rám, v pravém rohu naprasklé sklo, na paspartě zažloutlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Corte Nuova - Benátky

    Položka č.: 102

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, LD popsáno imp. Miro Pegrassimu 1959, Antikvariát Dlážděná

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Indické ženy

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    dřevoryt, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    U Notre Dame

    Položka č.: 104

    akvantinta, 1911, 24,5 x 26 cm, značeno v desce DU TFŠ 1911, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Zasněná

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    mezzotinta, 10,5 x 8,5 cm, sign. DU T. F. Šimon, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Eduard Manet

    (1832-1883)

    Berthe Morisot

    Položka č.: 106

    lept, 1910, 11 x 7 cm, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Sedící žena

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    litografie, 12,5 x 16,8 cm, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 109

    litografie, 17,5 x 12,1 cm, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dívka česající si vlasy

    Položka č.: 110

    litografie, 17 x 13,3 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dívka s kytičkou

    Položka č.: 111

    litografie, 17,6 x 13 cm, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (54 €)

    litografie, 17 x 13 cm, sign. PD Kremlička, rám, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.450 CZK (54 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Žena s vějířem

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    litografie, 16,7 x 11,9 cm, PD monogr. RK, rám, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Max Švabinský

    (1873-1926)

    Snímání z kříže

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    lept, 51 x 41 cm, sign. PD MŠvabinský, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    dřevoryt, 1913, 35,5 x 26,3 cm, značeno ve dřevě: FK 13, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    Autoportrét

    Položka č.: 116

    linoryt, 23,5 x 14,8 cm, značeno PD ve štočku K., rám, v rozích drobné dírky pravděpodobně od špendlíků, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, poté žák u V. Bukovace na AVU v Praze a na Akademii ve Florencii, člen Uměleckého svazu Devětsil, Skupiny, Osmy …

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a motlitba za psa 1

    Položka č.: 117

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a motlitba za psa 2

    Položka č.: 118

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a motlitba za psa 3

    Položka č.: 119

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Kloaka ulic

    Položka č.: 120

    dřevoryt, 21 x 21 cm, soupis: J. Váchal, Argestea, Praha 1994, G 42, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon