Jiří Kolář

(1914-2002)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Vršovický Ezop

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kniha, podpis na tit. listě J. Kolář, vyd. Mladá fronta, Praha, 1966, pův. clpl. vazba s ob., 183s., obálka natržená a trochu odřená, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Ladislav Klíma: Cholupický den

    Položka č.: 442

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    bibliofilie, ilustrace J. Kolář, vyd. a upr. Oldřich Hamera, Praha, 1976, v tiráži uvedeno vydání 20 výtisků, pův. clpl. vazba s ob., 55s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Art Zanders ´80

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    tisk, 49,5 x 134 cm, katalog k výstavě Art Zanders ´80, list s textem a příloha od Jiřího Koláře, další přílohy chybí, vydal: Zander Feinpapier AG, Bergisch Gladbach, 1980, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    K.H. Mácha: Necenzurovaný deník z r. 1835

    Položka č.: 441

    bibliofilie, ilustrace J. Kolář, vyd. a upr. Oldřich Hamera, Praha, 1976, v tiráži uvedeno vydání 20 výtisků, pův. clpl. vazba s ob., 40s., obálka na zadní straně mírně poškozená, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Mistr Sun o básnickém umění

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    kniha, podpis autora na patitulu, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1957, clpl. vazba s ob., 124s., okraje obálky zašlé, stav knihy dobrý, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Položka č.: 245683

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:25

    ofset, soutisk, 50 x 52 cm, sign. LD J. Kolář, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 245684

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:26

    barevný ofset a reliéfový tisk, 40 x 32 cm, sign. uprostřed J. Kolář, č. 68/100, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 244686

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:31

    ofset, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, č. 247/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Poesie artistique

    Položka č.: 244687

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:32

    tisk, 1991, 53 x 41,5 cm, sign. PN J. Kolář 91, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hudba

    Položka č.: 236534

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:12

    tisk, 1972, 23,2 x 63 cm, sign. PD. J. Kolář 72, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)