Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 225163

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:36

    kvaš, papír, 1932, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ullrych 32, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Bohumil Ullrych

    Melancholička

    Položka č.: 226789

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:44

    olej, plátno, 1934, 12 x 9 cm, sign. LD Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Samota (Borek)

    Položka č.: 228085

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:52

    tužka, papír, 1918, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 18, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Farma v Texasu

    Položka č.: 228148

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:54

    tužka, akvarel, papír, 1929, 9,8 x 14 cm, sign. PD B. Ullrych 29, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící pes

    Položka č.: 228413

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 19:58

    tužka, papír, 21 x 27,3 cm, kresba na obou stranách papíru, vepředu PD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rodina u vody

    Položka č.: 228414

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:00

    tužka, akvarel, olej, papír, 1927, 22 x 30 cm, sign. PD Ullrych 27, vzadu kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena u hradu

    Položka č.: 228416

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:02

    akvarel, papír, 1944, 19,2 x 24,4 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v růžových šatech

    Položka č.: 228497

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:10

    akvarel, papír, 1945, 48,2 x 60,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, okraje papíru zvlněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zima

    Položka č.: 229161

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:26

    kvaš, papír, 1936, 43,8 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 36, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka ležící na trávě

    Položka č.: 230787

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:58

    olej, papír, 18,4 x 37,2 cm, vzadu kresba akvarelem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy v krajině (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 219507

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:44

    tužka, kvaš, papír, 1923, 20 x 26,7 a 18 x 26,8 cm, sign. Ullrych 23, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na potoce (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237888

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:00

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1937, 20x 29,5 a 20,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 37, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u praní

    Položka č.: 237890

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:02

    akvarel, tuš, papír, 1927, 15,6 x 20 cm, sign. PD B. Ullrych 27, papír na rozích poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena na louce

    Položka č.: 237892

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:04

    akvarel, tuš, papír, 21,8 x 14,7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    K zemi

    Položka č.: 237893

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:06

    akvarel, tuš, papír, 12,1 x 9,5 cm, papír má horní rohy utrženy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 237894

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:08

    akvarel, tuš, papír, 11,4 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Svléknutá

    Položka č.: 237895

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:10

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 17,7 cm, sign. PD Ullrych , kousek levého dolního rohu utržen, pravý horní roh utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v nehzližé

    Položka č.: 237896

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:12

    akvarel, tužka, papír, 1926, 27 x 16 cm, sign. PD Ullrych 26, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 237897

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:14

    akvarel, tuš, papír, 18 x 11,5 cm, pravý dolní roh papíru utržen, papír lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    Položka č.: 238090

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:18

    akvarel, papír, 60,5 x 48,5 cm, papír při okrajích zažloutlý a zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pracující ženy (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 238098

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:20

    akvarel, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Strom (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 238099

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:22

    akvarel, tužka, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych , nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Labutě (konvolut 5 skic)

    Položka č.: 238100

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:24

    akvarel, tuš, tužka, fix, papír, 49,5 x 35,6 cm, nalepeno na kartonu, papír zašlý, zažloutlý, jeden s akvarelů má pokrčený okraj, u druhého chybí kousek rohu papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 8 skic)

    Položka č.: 238102

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:26

    akvarel, tuš, tužka papír, 35,9 x 51 cm, nalepeno na kartonu, zašlý, lehce zažloutlý papír, jedna s kreseb má natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Bohumil Ullrych

    Saxofonista

    Položka č.: 239082

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:44

    tuš, běloba, papír, 12 x 22,5 cm, PD razítko Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, pomačkaný papír, nahoře u okraje papír natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel

    Položka č.: 239083

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:46

    dřevoryt, 14,5 x 10 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, zažloutlý papír, evý dolní roh přeložen, na pravém okraji papír ušpiněn černou barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 239084

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:48

    dřevoryt, 7,5 x 9,5 cm, sign. PD Ullrych, okraje papíru mimo tisk pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 207457

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:26

    pastel, papír, 55 x 41,3 cm, vzadu popsáno autorem, oboustranná kresba, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Cesta k hradu

    Položka č.: 210450

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:30

    tužka, kvaš, papír, 32,4 x 41,5 cm, LD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Továrna

    Položka č.: 210455

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:32

    lavírovaná kresba tuší, tužka, 34 x 44,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská